We Are Voice - Kontakt

Kontakt

Kontaktuppgifter

Följ oss

Vi som jobbar här

Vi på We Are Voice är erfarna körledare, arrangörer och musiker. Vi är utvecklare med en gedigen erfarenhet inom digitala tjänster. Vi har även en god kunskap och erfarenhet om musikbranschen. All denna kunskap vill vi nu förvalta för att tillsammans med er göra musiken mer tillgänglig för oss musikälskare.

  • Martin Rolinski

    Martin Rolinski

    Title
    CEO
    Voice
    Tenor 1
    Email
    martin@wearevoice.se
  • Fredrik Berglund

    Fredrik Berglund

    Title
    Musik & event
    Voice
    Tenor 2
    Email
    fredrik@wearevoice.se
  • Maria Sachs

    Maria Sachs

    Title
    PR & kommunikation
    Voice
    Alt 2
    Email
    maria@wearevoice.se
  • Kalle Ljung

    Kalle Ljung

    Title
    Teknik & utveckling
    Voice
    Bas 2
    Email
    kalle@wearevoice.se
  • Magnus Liljegren

    Magnus Liljegren

    Title
    UX & UI-design
    Voice
    Bas 1
    Email
    magnus@wearevoice.se
  • Katarina Rolinski

    Katarina Rolinski

    Title
    Ekonomi & administration
    Voice
    Sopran 2
    Email
    katarina@wearevoice.se
  • Roger Berg Falk

    Roger Berg Falk

    Title
    Systemutvecklare
    Voice
    Tenor 2
    Email
    roger@wearevoice.se
  • Malin Torkelsdotter

    Malin Torkelsdotter

    Title
    Affärsansvarig
    Voice
    Sopran 2
    Email
    malin@wearevoice.se

Prova gratis i 90 dagar

Under 90 dagar har du tillgång till alla funktioner

Kom igång på några minuter

Skaffa konto